varastegan
07 بهمن 1401 - 22:00

کامیابی‌نیا: نیمکت فولاد در آسیا هم می‌تواند این کار‌ها را انجام دهد؟/ مربی ما ساکت است و حقش را می‌خورند

هافبک پرسپولیس با انتقاد از رفتار نیمکت فولاد خوزستان گفت: باید ببینیم در آسیا هم اینطور می‌توانند بازی کنند و وسط زمین بروند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، کمال کامیابی‌نیا بعد از دیدار پرسپولیس و فولاد اظهار داشت: می‌خواهیم از بازی لذت ببریم، ولی این چه وضعی است؟ مربیان آنها (فولاد) از ابتدای بازی در زمین بودند. وقتی یک مربی را 10 جلسه محروم کنند دیگر به خودش اجازه نمی‌دهد جو بازی را اینطور خراب کند. فدراسیون باید برخورد کند. صحنه پنالتی صد درصدی را داور چطور ندید؟ مگر می‌شود این اتفاقات رخ بدهد، ما هم زحمت می‌کشیم.

وی اشاره کرد: چون مربی ما ساکت است، باید حقش خورده شود؟ این فوتبال است؟ بازیکن‌شان 10 بار زمین می‌افتد و از آن طرف به توپ‌‌جمع‌کن می‌گویند توپ را وسط زمین بیاندازد. ببینیم در آسیا هم اینطور می‌توانند بازی کنند و وسط زمین بروند؟ فیفا آنها را جریمه و چند جلسه محروم‌شان می‌کند. مقداری حرفه‌ای باشید. چرا باید بازی بدون تماشاگر باشد؟ چون کنار زمین کادر فنی‌شان شلوغ کنند؟ مگر می‌شود؟ شک نکنید این اتفاقات برنامه‌ریزی شده است. مگر می‌شود کار‌هایی کنیم که نه بازیکنان لذت ببرند و نه هواداران؟

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1001482